Druk cyfrowy

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu druk cyfrowy jest nie tylko trwały, ale również wyrazisty. Jednak naszym prawdziwym sekretem są supermoce, którymi włada MrDruk. To dzięki niemu nasza tania drukarnia online oferuje Klientom wsparcie podparte niezwykle kreatywnymi pomysłami. MrDruk, jak przystało na superbohatera, nie uznaje półśrodków. Doskonale wie, jak ważne jest staranne wykonanie każdego projektu i jakie znaczenie ma jego trwałość – intensywność kolorów, doskonała przyczepność do materiału, na które tusz zostaje naniesiony etc. Dlatego też, pomagając naszym Zleceniodawcom, sięga po najskuteczniejszą broń – najnowocześniejszy sprzęt oraz tusze o najwyższej jakości. Dzięki takiemu podejściu, jako drukarnia cyfrowa online, jesteśmy w stanie wyróżnić się na tle konkurencji. Nic dziwnego – za naszymi plecami stoi superhero – MrDruk. Poznańska drukarnia cyfrowa wykorzystuje w swojej codziennej pracy metody gwarantujące najwyższą dokładność. Przygotowane uprzednio projekty są przez nas z należytą starannością nanoszone na poszczególne artykuły. W ten sposób jesteśmy w stanie przygotować wiele gadżetów reklamowych bądź artykułów biurowych wzbogaconych logo lub nadrukiem nawiązującym do strategii wizerunkowej marki.

Doświadczona ekipa z superbohaterem na czele. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie, nieustannie nowe pomysły oraz, co oczywiste, wyjątkowe moce, którymi włada MrDruk, posiłkujemy się drukiem cyfrowym przy realizacji rozmaitych zleceń – począwszy od wizytówek biznesowych, przez przygotowanie notesów firmowych, aż po indywidualne projekty zaproszeń ślubnych. Zakres naszych działań jest naprawdę szeroki – wszystko po to, aby móc sprostać Państwa oczekiwaniom oraz pomóc w przygotowaniu artykułów, które będą współtworzyły kampanię wizerunkową danej marki.

Zamówienia mogą Państwo składać w Poznaniu, w naszym studiu graficznym. Jednak do współpracy zapraszamy Klientów z całej Polski. Funkcjonujemy jako drukarnia online – dzięki intuicyjnej platformie oraz dostępnym kreatorom mogą Państwo bez jakichkolwiek ograniczeń już dzisiaj złożyć zamówienie na dowolny projekt i jego realizację.

Przygotowujemy m.in.:

  • ulotki (w tym: składane),
  • plakaty,
  • wizytówki,
  • koperty z nadrukiem,
  • bilety,
  • notesy.