O nas

Zainspirowani ekstra-, hiper- i superbohaterami, dla których nie ma rzeczy niemożliwych, postanowiliśmy stworzyć MrDruk.pl. Postać, która stała się wizytówką naszej marki, symbolizuje dbałość o najdrobniejsze szczegóły, najwyższą jakość wykonania oraz sympatyczne podejście do Klienta, poprzez które nasza poznańska drukarnia cyfrowa jest w stanie trafnie odczytywać oczekiwania zleceniodawców. Niczym superhero tworzymy dla Was akcydensy w tempie hiperszybkim. Jako tania drukarnia cyfrowa online robimy wszystko, by rozwiązania jakie proponujemy były nowoczesne i użyteczne. Zaowocowało to powstaniem między innymi kreatora, który umożliwia samodzielne projektowania np. wizytówek. W ten sposób druk cyfrowy pozostaje na wyciągnięcie ręki każdego naszego Klienta – nie potrzebuje on pomocy profesjonalnego grafika, a tym samym – unika dodatkowych, nierzadko bardzo wysokich kosztów.

Na rynku poligraficznym jesteśmy już ponad dziesięć lat. Nowa marka jaką jest MrDruk, to odpowiedź na potrzeby naszych dotychczasowych Klientów. Analizując ich oczekiwania zbudowaliśmy miejsce, w którym zrealizować można druki niezbędne dla funkcjonowania każdego przedsiębiorstwa. Wszystko w prosty i czytelny sposób by ograniczyć zbędne formalności do minimum. Tak działająca tania drukarnia online to przede wszystkim wsparcie w pełni dyspozycyjne, z którego można skorzystać w każdej chwili, bez konieczności zjawiania się w naszym studiu projektowym.

Dla bardziej wymagających Klientów oddajemy do dyspozycji profesjonalne studio graficzne, które przygotuje projekty zgodnie z ich wizją. Posiadamy bogate doświadczenie projektowe poparte wieloma sukcesami, które przyczyniły się do rozwoju niejednej marki. Oryginalność i umiejętność korzystania z pokładów własnej kreatywności pozwala nam tworzyć niezwykłe realizacje, a nawet zwykłe artykuły promocyjne zamieniać w niezwykle skuteczne narzędzia pomagające w identyfikacji wizualnej danej firmy. Pracę zawsze rozpoczynamy od dogłębnej analizy oczekiwań oraz poznania przedsiębiorstwa dla którego będziemy tworzyć. Dzięki temu projekty jakie otrzymują nasi Klienci z powodzeniem trafiają w ich gusta.

MrDruk gromadzi super moce poligraficzne i z niecierpliwością oczekuje na Twoje zlecenia.